• 03.02.2016
Murat BANGIR

Murat BANGIR

Müslüman vakar ve şahsiyetini her zaman korumalı !!

Allah kimseyi parti teşkilatı içinde görevi bittiğinde avuk subuk konuşanlardan eylemesin, Allah rızası için hizmet ettiklerini iddia edenler giderken şeytanın rızasına göre hareket etmemeli.

Ben bu durumu ev sahibinin, evinden kiracısını çıkarmak zorunda kaldığında, kiracının evden çıkarken, evin duvarlarını, parkelerini, kapı çerceve kırıp dökmesine benzetiyorum..

Biz bu davayı hak davası bildik, bu bir bayrak yarışıdır diye öğrendik, biri gidecek ki biri gelecek, kimse tapulamadı, kimsenin babasının malı değil, giderken öfke ile hareket etmek bir şeyler kusarak gitmek davaya ihanettir.

Ama unutmamak lazım ki insanoğlu bu, müslüman vakarıyla hareket etmek yerine, ipi serbest kalmış kudurmuş nefsinin sesini dinliyor, şeytanın kulağına üflemesine izin veriyor, kimse benim yoğurdum ekşi demiyor, dışarda bu davaya çok daha fazla hizmet edecek insanlar varken kendini dev aynasında görüyor, ne yani biz davetkâr değilmiyiz, herkese kucak açmadık mı, bu çatının altında herkesi görmek istemiyormuyuz, buyrun demiyormuyuz, yermi açtık bir sorumluluk mu verdik ki buyur ediyoruz, %1 bile oy alamayan partilerin gençleri sokaklarda nasılda haksız batıl davaları adına sadık ter döküyor, demek yakınlık görmüş, adam yerine konulmuş, bir yer açılmış, değer verilmiş,  kendini oralı hissediyor ama bazen de hasbelkader 13 yıl önce partiye girmiş olan teşkilat mensubu, vay ben ondan eskiyim, o daha dün geldi deyip fitne çıkarıyor, bizler yeni katılımlar, yeni güçler olsun diye beklerken bu davayı bir adım daha öteye taşımak için umutlanırken, yeni ama çok çalışkan, kendini yetiştirmiş yada Allah vergisi özel vasıfları olan insanları beklerken, bizim etkisiz eleman bozuk atıyor, lütfen ama lütfen herkes özgül ağırlığını bilsin diyorum.

Ne olur gelirken nasılsak, giderkende öyle olalım, bu kişilere haksızlık da yapılmış olabilir, sizden daha deneyimsiz vasıfsız birinide yerinize getirmişde olabilirler ama emin olun ayrılırken ileri geri konuşmamız yerinize alınmış olan vasıfsız birinin yanlışından, ayrılanın bu davaya zararı daha fazla olacaktır..

Yapılan bu fitne herşeyi silip götürecektir, yok edecektir, bunca emekleri de yok edecek akıllarda son yapılanlar kalacaktır..

En yukardan en aşağıya kadar Teşkilat içinde bir görev verildiği zaman, görev alan kişi yönetimlere, kadrolara kendi arzu ve istediği ile giriyor, herkes bu yolda vermek için giriyor, almak için giren varsa zaten umduğunu bulamayıp kendi kendini belli edip kısa zaman içinde yok oluyor.

Allah bu yolda davaya sadık kalanlardan, davayı gözetip kollayan, davaya zarar gelmesindense susup dışardan da olsa bu aziz millete hizmet etmeye, kutlu dava için var gücü ile çalışmaya devam edenlerden eylesin insAllah..

 

Allah kimseyi rezil etmesin..


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-70049528-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');