• 03.03.2016
Ömer  KARA

Ömer KARA

Ak Parti ve İslamiyet

Bu ülkede 10 yıl önce başlayan, son 5 yıldır da 7'den 70'e her karşıt kesimin beynine hızla yerleştirilen köklü bir ALGI operasyonu yapılıyor farkında mısınız?

 

Müslüman'ı, yani İslam'ı direk AKParti ile özdeşleştirenler hemen her AKParti karşıtı kesimde mevcut.(nedense bu kişiler İslam'ıda sevmiyor)

 

- Şu sakalına bak, İŞİD'ci bu. Nasıl olsa AKP'li değil mi?

- Siz AKKOYUNLAR en iyi Müslümanlar değil misiniz?

- Siz koyun sürüsü cennette 72 huri ile ödüllendireceksiniz ya! 

- Ne çıkıyorsa Müslüman'ım diyenden, İslam'dan çıkıyor!

 

Vesaire şeklinde saçmalıklar. (bu tarz cümleleri, Sözcü, Cumhuriyet, soL vb. sayfalarda hemen hemen her konu altındaki yorumlarda görebilirsiniz)

 

Şimdi kısaca anlatalım.

Benim siyasi görüşüm başka, dinim başka olabilir.

Veyahut biz sadece Müslümanız diye AK Parti'ye oy verecek kadar kör yada ebleh değiliz. Ki adaletli olmak, İNSAN olmak REY'de bunu gerektirir.

 

Şöyle ki;

 

AK Parti bir İSLAM partisi değildir. 

Şayet öyle olsa idi(ki şahıs olarak çok isterdim) Şeriatı getirmeli ve kıssalarına net bir şekilde uyarak bu ülkeyi yönetmeliydi.

 

AK Parti'nin içinde emin olun, Milliyetçiliği, Hümanistliği, Ulusalcılığı, Sosyalistliği öne çıkan ve hatta Ateist olup parti'de çalışıp belli bir makama(Milletvekili) gelenler dahi mevcut.

 

Sizlerle bizler arasındaki fark(ki işte burada AK Partililerden bahsediyorum);

 

Biz hizmete bakıp oy veriyoruz.

Dürüstlüğe bakıp oy veriyoruz.

Adalete bakıp oy veriyoruz.

Gelişime bakıp oy veriyoruz.

Vatanseverliğe bakıp oy veriyoruz.

Bölünmezliğe bakıp oy veriyoruz.

 

Aslında biz en çokta OYNANAN OYUNLARIN FARKINDA olduğumuz için AK Parti'ye oy veriyoruz.

 

Sizler gibi;

 

İlericilik adı altında,solculuk adı altında, kemalistlik adı altında, laiklik adı altında, cumhuriyetçilik adı altında bazende milliyetçilik adı altında; esasında bu kavramların TAMAMINA TERS DÜŞEN ŞAHISLARLA BİR ARAYA gelip aynı çatı altında toplanmıyoruz.

 

Kısacası bizler sadece Müslüman olduğumuz için değil, Müslüman olmasak bile ERDEMLİ ve TARAFSIZ birer vatandaş olduğumuz için AKP'ye oy veriyoruz.

 

Bu vasıfları taşıyıpta AK Parti'ye oy verenlerin yüzde 90'ı Müslüman çıkıyorsa şayet, buda İslam'ın o vasıfları bize bahşetmesinin güzelliğidir. Kısacası İslam'ın kendi güzelliğidir. Buna yapacak birşeyimiz yok.


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-70049528-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');