• 28.02.2016
Salih  YILMAZ

Salih YILMAZ

28 Şubat Darbesi!

28 Şubat darbesi Müslümanlara yapılmış, alçakça, kalleşçe bir darbedir.


Zalimler, devleti yönetecek kişileri hep kontrol altında tuttular. Başbakanlara istediklerini yaptırıyorlarsa, emir veriyorlarsa, ülkeyi sömürüyorlarsa, onlar için sorun yok!

Ne zaman birisi bunlar dur derse, oyunlarını bozarsa, milletten yana olursa, o zaman bütün uşaklarını harekete geçirip devirmeye çalışırlar!

28 Şubat darbesi böyle bir darbedir!.


İşte Rahmetli Erbakan hocam, Türkiye’yi sömürüp bitiren, hainlerin, zalimlerin oyununu bozdu ve hedef haline geldi. İpleri zalimlerin elinde olan, Medya, Fetö, Asker, Yargı, Polis, yazarlar, çizerler hepsi  topyekün  birleştiler hükümete, Erbakan hocamıza saldırdılar.
O dönemde başörtülü kardeşlerimiz yerlerde sürüklendi, başörtülü milletvekili  Merve KAVAKÇI, alçakça,haince meclisten atıldı.(O dönemde bu kadına haddini bildirin diyen ecevit’i elleri koparcasına, alkışlayanları, o alkışlara susanları, başörtüsünü çıkartıp gelen milletvekilini, bu asil millet asla unutmadı ve unutmauacak!)  İmam Hatipler kapatıldı, inançlı insanlar her yerde zulüm gördü, işlerinden atıldı, peki bunlar yapılırken Fetö,ne yaptı?


Darbeye selam durdu!

Başörtüsüne füruat, Erbakan’a hain dedi..

Okullarını askere devretmeye kalktı, paşalara methiyeler dizdi, mektup yazdı.Asker daha demokrat ,Erbakan hocama beceremediniz bırakın dedi.

Kendi makam ,menfaati için, Müslümanlara en büyük darbeyi vurdu! Müslümanları sırtından hançerledi, Müslümanları sattı.
Müslümanlar ,inandı, sabretti, çile çekti, ama hiçbir zaman ümitsiz olmadı, Rabbim İmanlı, Dik duran Kasımpaşalı bir yiğidi Recep Tayyip Erdoğan’ı nasip etti. 1000 yıl sürecek dedikleri 28 şubat darbesini tarihe gömdü, o dönemin baş aktörlerine hesabını sordu ve sormaya devam ediyor.

Hala o dönemin baş aktörü medya, sermaye, yazarlar, yargı mensuplarına hesap sorulmadı! İnşallah sorulacak, sorulmazsa  bu iş eksik yapılıyor demektir. Samimi olan bir Müslüman,28 şubatta inananlara yapılan zulmü görüpte, bu gün o zulümleri kaldıran Recep Tayyip Erdoğan’a saldırıyorsa, bunun hesabını Allah’a veremez. Tabi  o dönemde başörtüsüne füruat deyip başını açan, düzenin adamları Fetö ve uşakları bunu anlayamazlar!


Samimi Müslümanlarda bu gün Recep Tayyip Erdoğan’ın kıymetini biliyor, sırtında taşıyor, ölümüne yanında duruyor, Allah’ın izniyle…


Selam ve Dua ile…


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-70049528-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');