• 05.02.2017
Veysel  ÇELİK

Veysel ÇELİK

DİKTATÖRYA

Türkiye Cumhuriyeti;

Vatan hainleri, işbirlikçileri, kriptolar ve din düşmanları memleketi olamaz…

Kahramanlıkla yazılan bir mazinin nesli olan milletimize esaret prangaları giydirmek için düşmanlar ile işbirliği yaparak sonu olmayan ihanet denizine yelken açanların varacağı son dibi olmayan ihanet şelalelerin yok edici karanlığıdır. Milletimizi etrafını saran bu ihanet kuşatmasından kurtaracak yegane güç, kaynağını imanla atan yüreklerden alan İstiklal aşkıdır.

Surlarla çevrili ve ulaşılmaz bir şehir olan Konstantinopolis’i İstanbul yapan, müjdelenmiş Fatih’in imanla çarpan bir yüreği, surlarla çevrilmiş Batıl karanlığa İslam Sancağı ile Hak, Adalet, Barış ve Huzur ışığını taşıma tutkusu ve zaferi getiren ise davasına olan bağlılığı ve adanmışlığıdır.

Sadece egemenliği altında ki topraklara değil gücü ile dünyada huzuru tahsis eden Osmanlı’yı yıkan Batıl karanlık, şimdi kendisine hedef olarak 90 senelik CHP zulmüne rağmen yok olmayan, aksine bin yıllık çınar misali kökleri  Anadolu’da dalları ise Anadolu’dan Balkanlara, Ortadoğu’ya, Kafkaslara ve Afrika’ya uzanan milletimize karşı savaş açmış durumda.

Anadolu’da Devletimize ve Milletimize karşı yürütülen savaşın kökeninde iki temel düşmanlık vardır. Esasen Anadolu topraklarında İslam istenmiyor, ikinci olarak ise Anadolu’da İslam’ın kalesi olan Türk Milleti ve Devleti istenmiyor. Yani Batıl, bizi İslam’dan uzaklaştırmak veya Anadolu’dan bizleri atmak üzere hem ordularıyla savaş açmış ve hem de CHP, FETÖ gibi sinsi yapılarıyla Milli ve Manevi değerlerimizi hedef alarak Devletimiz ve Milletimize karşı hain saldırılarına devam etmektedir.

CHP siyaseti ile Türk Solunu, HDP ile Kürt solunu organize edip, et ve tırnak olmuş Anadolu’nun ayrılmaz kardeşliğini hem birbirine karşı kışkırtmak ve hem de İslam’dan uzaklaştırmak hedefini güden BATIL aynı zamanda FETÖ ile de gücünü Vatikan’dan özünü şeytandan alan fetvalarıyla milletimiz ile İslam arasına görülmez duvarlar ve tuzaklar kurmaya çalışmıştır. Üst akıl aynı anda CHP ve HDP ile iç karışıklık ve İslam karşıtlığını sistamatik olarak yürütürken öte yandan FETÖ dinini yaşamak isteyen Milletimizi sinsice kendine çekip, ortaya çıkardığı yapay karmaşa da, kardeşi kardeşi kırdırıp sonunda her ihtimalde kazanan olmayı hedeflemiştir.

Bir seneden daha az bir sürede Devletimiz ve milletimiz bir darbe girişimi, yapay ekonomik kriz kumpası, iç kargaşa ve kaos, terör eylemleri, algı operasyonları, NATO kuşatması, terör örgütleri eli ile sınır dışından kuşatılma ve siyasi suikastler gibi sayısız badire atlatmış olmasına rağmen terör örgütlerine ve kaynaklarına karşı sınır ötesi harekat, ekonomik büyüme, yatırımlara devam ve yeni yatırımlar, teknolojik çalışmalar ve adını uzaya yazdığı dev atılımlar, kıtaları birbirine bağlayan akıl sınırlarını zorlayan projeler ve hepsinden daha mühim olan Milli Birlik ve Beraberliğini muhafaza ederek tek yürek halinde aslımıza dönüşün nihai adımı olan sistem değişikliğine doğru emin adımlarla yürüyor. İşte batıl ve onun ortağı olan CHP yi kahreden bu.


 

Sistem değişikliğine karşı çıkanların, karşı çıkış sebepleri ile Batılın Devlet ve Milletimize karşı düşmanlığının iki sebebi de birebir aynı tabi ki;

Türkleri İslam dininden uzaklaştırmak ve Türkleri Anadolu’dan göndermek. Sistem değişimi işte bu devlet ve millet düşmanlarının önünü kapatacak.

CHP % 25 oy alarak devleti kemiren milleti sömüren bu Batıl uydurması sistemin yok olması ile ana muhalefet partisi olmaktan ebediyen bir ANA TABELA PARTİSİ olacaktır. CHP şemsiyesinin yok olması ile de onun karanlığında türeyen Siyonist uzantılı derin devlet, faiz lobisi, ŞAMAN ve PAGAN putperestlikler yok olacaklar.

Milli İrade bugün bin yıllık Anavatanımız olan Anadolu’da tarihi bir zafere çok yakın; bugün milli irade hem görülür hem de görülmez düşmanları ile onların işbirlikçilerinden kurtulurken aynı zamanda kendi devletinin sahibi olarak, kendi geleceğinin de sahibi olacaktır.

EVET diyerek milletimiz kendisine dayatılan DİKTATÖRYAYI yıkarak batıl köhnesi sistemini değiştirirken asıl büyük değişikliği kendisine dayatma yapan günümüz dünyasının beş büyüklerinin geleceğini yönlendirecek ve onların geleceklerinin de garantisi olacak süper güç olma yolunda ki bin yıllık adımı atarak, Anadolu, Balkanlar, Kafkaslar, Ortadoğu  ve Afrika başta olmak üzere dünyaya yayılan barış ve huzur ikliminin kaynağı olacaktır…..


MAKALEYE YORUM YAZIN
Habere Ait Yorum Bulunmamaktadır....

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-70049528-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');